Základná škola, M. Rázusa 1672/3 Zvolen

Kontakty

Informácie pre rodičov

Na stiahnutie

Profilácia školy

Aktivity

Súťaže

Žiacka knižka

Žiacke práce

Integrácia žiakov

Výchovné poradenstvo

Školský psychológ

Sociálny pedagóg

Projekt Comenius

Školský časopis

Školský klub

Školská jedáleň

Objednávanie stravy

Naše triedy

Zverejňovanie dokumentov

Ochrana osobných údajov

Transparentná škola

Pracovné ponuky

domov

Súťaže v školskom roku 2018/2019

prírodovedné jazykové a umelecké športové

Chemická olympiáda
okresné kolo:

2. miesto: Timotej Bálint, 9.B postup na krajské kolo

5. miesto: Jakub Rolko, 9.A
6. miesto: Michal Almáši, 9.A
8. miesto: Milan Schmidt, 9.C úspešní riešitelia

Chemstar
3. miesto: Milan Schmidt, 9.C

Čaro chémie
Čestné uznanie: Benedikt Korytár, 7.B - Čarujeme so suchým ľadom.

chemická olympiáda chemická olympiáda chemická olympiáda

Biologická olympiáda
krajské kolo:

Kategória C - projektová časť 1. miesto: Nina Babicová, 9.B postup na celoslovenské kolo

Biologická olympiáda
okresné kolo:

Kategória C - projektová časť 1. miesto: Nina Babicová, 9.B
T + P 1. miesto: Amálka Jochimová, 9.D
3. miesto: Sofia Oltmanová , 8.C
Súťaž „S múzeom do lesa“ 2. miesto: L. Jochimová, P. Hazlinger, M. Čabala

Úspech našich žiakov na regionálnom kole FLL v Žiari nad Hronom

Tím "Šestka", ktorý nás reprezentoval na regionálnom kole First Lego League 15.1.2019 v Žiari nad Hronom zvíťazil v turnaji Robot game a v celkovom poradí sa umiestnil na 6. mieste. Viac o súťaži a o našom tíme sa môžete dočítať na stránke www.eplanet.sk/robot, ktorú pripravil Lukáš Šimoník z 9.C


fll

Celoštátna online súťaž Internetový bobor

kategória Drobec:

1. Markechová Jana, 3.B - 72 bodov,
2. Kmeťková Juliana, 3.C - 68 bodov
3. Stašeková Alexandra, 3.A a Ondrisková Katarína, 3.B - 52 bodov

kategória Bobrík:

1. Machalová Ivana, 5.C - 96 bodov,
1. Václavíková Jana, 5.C - 96 bodov,
2. Vojtíšek Adam, 5.C - 92 bodov
2. Šipoš Oliver, 5.C - 92 bodov
3. Beňová Tamara, 5.C a Juhás Denis, 4.A a Markech Tomáš, 5.A - 88 bodov

kategória Benjamín:

1. Jochimová Lenka, 7.B - 75 bodov
2. Hocková Karolína, 7.C - 74,67 bodov
3. Považanová Kristína, 6.B a Józsa Matej, 6.C a Androvič Tomáš, 7.A - 69,34 bodov

kategória Kadet (8.-9.ročník):

1. Hazlinger Peter, 8.B - 80 bodov
1. Jochimová Amália, 9.D - 80 bodov
1. Bálint Timotej, 9.C - 80 bodov
1. Almáši Michal, 9.A - 80 bodov
2. Schmidt Adam, 8.C - 76 bodov
3. Kukučka Milan, 9.A a Kováč Viliam, 8.C - 74,67 bodov


Súťaže v školskom roku 2017/2018